Integrační nástroje vám mohou pomoci propojit mnohdy nepropojitelné

Integrační nástroje vám mohou pomoci propojit mnohdy nepropojitelné

Touto oblasti se věnujeme již mnoho let, a ve spolupráci se společností DC PORT pracujeme na možnostech propojování digitálního chaosu tohoto světa. Tj. různých mnohdy nesourodých systémů a krabiček.

Tato problematika se často dává do šuplíku IT, ale možnost propojení a transformace dat se nyní a v budoucnu bude dotýkat realizace a plánování celé řady procesů. Nemusíte být znalý IT! Ukážeme vám srozumitelně aktuální možnosti sdílení, synchronizace a transformace různých formátů dat pro zlepšení vaší představivosti. Tyto zkušenosti se mohou hodit při plánování dalšího směřování celé řady procesů.

Již nyní vám můžeme ukázat dostupné možnosti a budoucí využití v praxi.

O přínosech řešení integ-race www.integ-race.cz, na kterém můžeme dlouhodobě spolupracovat s DC PORT www.dcport.com. Zejména vám pomůže propojit a připojit vzájemně mnohdy nepropojitelné. Lze provádět synchronizace dat vč. importů a exportů s různými systémy současně. Považujeme to za super pomůcku pro budoucnost, zejména v době, kdy se objevuje řada nových formátů a co hůře či lépe, spousty nových zdrojů dat například senzory a zařízení IoT díky rozvoji Smart City a Digital factory trendů.

Pokud vás zajímá tato oblast, kdykoliv se zastavte na chutnou kávu a pohovoříme současných možnostech integračních technologií.

www.integ-race.cz

www.dcport.com

www.inspectumdigital.cz

INSPECTUM DIGITAL